u-largove-poezi


  
 • Poezi Dashurie....U Largove...'''spirit'''

  Dedikuar ty ...'''spirtus mio'''

  Leer más


 • 
 • Poezi Janita - Mendova (2016)

  Mendova Kur mendoj cka kam bo per ty pse kete te mir ma kthewe me tradheti kur mendoja sa e sa vite te kam prit pse ket dashni ma kthewe me mashtrim pse ...

  Leer más


 • 
 • Vajtuse pse me harrove 2016

  Leer más


 • 
 • POEZI PER BABAIN

  Ti erdhe ne kete bote per te jetuar, Por nuk e di ne te vertete a jetove! Cdo dite nje sfide te re per te perballuar, I lodhur, i stermunduar, sa shpejt u largove.

  Leer más


 • 
 • Poezi Ndarje

  Leer más


 • 
 • Poezi Dashurie 2014 - Ndarje & Malli

  Poezit me te bukura te dashurise te shoqeruara me tinguj dhe imazhe mjaft te bukura, per ju vetem nga http://www.poezidashurie.me ______ Duke ecur përkrah ...

  Leer más


 • 
 • Flamur jakupi kur ti u largove

  https://www.facebook.com/flamur.medda32.

  Leer más


 • 
 • 8KG ft Mensur Kadriu - Pse Tradhtove 2012 Me Tekst

  8KG Fcb : http://www.facebook.com/8KG.Official 8KG Fans :http://www.facebook.com/pages/8KG-Night-Shadows/154000401283500.

  Leer más


 • 
 • $titi -Per Ty O Vlla 2012

  ( questa te la dedico a te amico mio ) A THU PSE IKE ATHU PSE SHKOVE ATHU PSE TI PEJI MEJE U LARGOVE TASH ME MU SJE MO I MBUSHA 17 VJET ...

  Leer más


 • 
 • poezi dashurie,,

  Leer más


 • 
 • Poezi Lamtumire

  Leer más


 • 
 • Bekim Dehari - Pse u largove

  Leer más


 • 
 • Poezi ''''dashurie'''''----------''''spirit'''

  Dedikuar ty ...spirit.

  Leer más


 • 
 • Dashuri poezi 2016

  Dashuri.

  Leer más


 • 
 • Bad Sight - Fshima Lotin ft Ram Kukaj (Official Video HD) 2014

  Fanpage: https://www.facebook.com/badsight01 Facebook: https://www.facebook.com/BadSight1 Instagram: https://www.instagram.com/almirmorina/ Fanpage: ...

  Leer más


 • 
 • Do Te Dua Deri Sa Rrahjet E Zemres Time Te Ndalojn

  her e par ne jeten time qe vjen dikush dhe me ben kaq te lumtur her e par qe ndjej kaq e gjall se kuptoj se cfar shkoj keq.. dhe ne te dy u ndam.. pse u largove ...

  Leer más


 • 
 • KeQQa - Vllau jem [Real Story] +lyrics

  Beat by : Crank on Beat Recording : 2Kings & dostat TEXT : KeQQa TEXT: i Mbusha 17 vejt pa ty vlla nuk osht let Faktin sun e pranoj qe ti sot mu nuk je 'jet Pse ...

  Leer más


 • 
 • Agushi - ike u largove.avi

  Agushi - ike u largove.

  Leer más


 • 
 • Poezi Dashurie ,,I Vetmuar... '''spirit'''

  Dedikuar ty ....

  Leer más


 • 
 • Poezi Dashurie Dita Shko dhe mos pyet per mua

  Leer más


 • 
 • ladi g - dhimbje dhe lot

  kjo keng tregon nje realitet te hidhur te qindra shqiptarve qe kan vuajt denimet ne burgjet e greqis,bravo ladi g urime per kengen me respekt martin apla.

  Leer más


 • 
 • Gègè - U largove ( 2011 )

  FB: http://www.facebook.com/pages/Street-Fear/249652698455353 Twitter: https://twitter.com/#!/XhenisAzizi.

  Leer más


 • 
 • Poezi-Per Ty qe me mungon

  Leer más


 • 
 • Shume i ri ti u Largove - F-Many

  F-Many.

  Leer más


 • 
 • Enessi ft Red Eagle "u largove"

  Leer más


 • 
 • Poezi Lamtumir

  Leer más


 • 
 • Kush na ndau Kush na mallkoj

  un e di se kam gabu dhe sme duhet jeta mu pa ty! ne zemrat tona kishte nje zjar , ishte dashuria e par tash kur afer ste kam ty ket zjar e shuajn lotet e mi! zemrat ...

  Leer más


 • 
 • POEZI PER ANITA BITRI

  Leer más


 • 
 • MEMI KUR U NISA PER GURBET

  Të drejtat e rezervuara : Mantiproduction.

  Leer más


 • 
 • Poezi dashurije ( A.GJ.L )

  PER TY !!!

  Leer más


 • 
 • Loti ne sy (Kenge dashurie )

  Loti n'sy um Pikoj , un pa ty tash po Vazhdoj met pas afër gjith Menoj , qa me bo ajo koh Shkoj Ishim bashk t'përqafum , kur dashnin ne e fillum gajlet dertet snav ...

  Leer más


 • 
 • Poezi dashurie..'''Lotet nuk do me pushojne''' 19.01.2011 ..''spirit'

  Dedikur ty,,---- ''spirtus mio''' Nuk do te harroj kurr,,,,kete dat 19..01..2011.

  Leer más


 • 
 • per ty ♥♥♥ dhe zemra flet ♥♥♥.flv

  me ka marr malli per shakate e tua qe sot i kujtoj dhe qesh mes loteve,me ka marr malli te degjoj emrin tim nga buzet e tua.I mendoj te gjitha keto dhe kuptoj qe ...

  Leer más


 • 
 • Poezi __'''NE VARRIN TIM'''____''spirit''

  Dedikuar ty ___''spirtus mio '''___.

  Leer más