u-largova-nga-ti


  
 • Emir - U largova nga ti

  https://www.facebook.com/emir.nexhipi https://instagram.com/emirnexhipi/ ku je engjullia jem pika e dopt qe um dhem n'kalendar ditet po hecin po per mu nuk ...

  Leer más


 • 
 • Emir - U largova nga ti

  Emir - U largova nga ti OFFICAL VIDEO LYRICS 2014 BY #ARTON.

  Leer más


 • 
 • Lami aliaj U largova nga ti (Detikim)

  Lami aliaj U largova nga ti (Detikim)

  Leer más


 • 
 • Emir - Ti shkove

  https://www.facebook.com/emir.nexhipi https://instagram.com/emirnexhipi/

  Leer más


 • 
 • Dj Ardy Ft Emir-U largova nga ti [ Version 2 ]

  Dj Ardy Emir Nexhipi.

  Leer más


 • 
 • Dj Ardy Ft Emir-U largova nga ti [ Version 1]

  Dj Ardy Emir Nexhipi-U largova nga ti.

  Leer más


 • 
 • Dj Ardy Ft Emir-U largova nga ti

  Dj Ardy Dj Ardy Ft Emir-U largova nga ti.

  Leer más


 • 
 • Edona Llalloshi - Ika nga ti

  http://www.facebook.com/VizioniLibonia http://www.facebook.com/OnAirMusic Publishing : Vizioni & Libonia All Rights Reserved (P) & (C) Vizioni & Libonia.

  Leer más


 • 
 • HILA: NUK U LARGOVA NGA FRIKA POR PËR TI LËNË HAPËSIRË TË RINJVE

  STAR PLUS TV - LAJME - NEWS.

  Leer más


 • 
 • Emir - Te fala asaj

  https://www.facebook.com/emir.nexhipi https://instagram.com/emirnexhipi/ ref: Shum kilometra larg ajo shkoj nga un Po s'mundem ta harroj Do ti them se e du ...

  Leer más


 • 
 • Emir - Lamtumir [Part 2]

  https://www.facebook.com/emir.nexhipi https://instagram.com/emirnexhipi/ teksti: ska mo shpresa nket dashni shum vjet mu um shkun pa ty nuk ta kom pa moti ...

  Leer más


 • 
 • Meda Dot´Afrohem

  Leer más


 • 
 • Malda Susuri - Dashuri e hidhur Lyrics

  Lyrics: Nje shikim e pres, me padurim te enderroj, o engjelli im qe smund te kem, duhet ta pranoj si mundem valle, nga mendja te largoj me ndjen ta thuaj, keq ...

  Leer más


 • 
 • Meda - Ah dashni

  Leer más


 • 
 • Kur u largova nga fshati.Arti Spaho

  Kur u largova nga fshati.Arti Spaho U mundesua nga Devolli.net.

  Leer más


 • 
 • B bami ft Virusi largohesh me ngadale (JoLA)

  degjoje... kuptoje dhe ti.. zemer me degjo vetem pak e di qe sme shikon se jemi larg..e di qe sme kupton se kam gabu.. sa her qe mendoj them...ku ku?? mendja ...

  Leer más


 • 
 • Meda - Perqafom

  Leer más


 • 
 • Emir - I vdekur pa ty

  https://www.facebook.com/emir.nexhipi https://instagram.com/emirnexhipi/ text: Emir beat: Lannex 1: dikur, amo zemer veq dikur ndjej knaqsin qe t'njoha dikur i ri ...

  Leer más


 • 
 • Opinion - Rikthimi i Behgjet Pacollit! (26 tetor 2016)

  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu ne KLANHD & TVKLAN; I ftuar: Behgjet Pacolli Intervista e zgjeruar: ...

  Leer más


 • 
 • Xhevi FT Special G - Kujtim i vjeter (Real Story)

  Special G E maj men si sot , diten kur t'pata pa E syni jem oj qiko , direkt tek ti ka ra E& Menje gjithmon , m'rrin egzistenca jote Vec me kon me ty , ti jap t'mirat e ...

  Leer más


 • 
 • Emir - Ndoshta Gabova

  http://www.facebook.com/emir.nexhipi https://instagram.com/emirnexhipi/ Ref: Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti sdite tdashurojsh per asgje i dhe fun Ti ...

  Leer más