u-largova-meda


  
 • Meda - Ah dashni

  Leer más


 • 
 • MEDA - CKE MOJ ZEMER (Official Song)

  https://www.facebook.com/pages/Emra-Com.

  Leer más


 • 
 • Meda - Ah dashni (Live)

  Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip.

  Leer más


 • 
 • Meda Hajde me Mu (Official Song)

  Leer más


 • 
 • Duli - U largove, u largove

  Facebook: http://www.facebook.com/pages/Duli/446964428657337.

  Leer más


 • 
 • MEDA - AH DASHNI (Official Song)

  https://www.facebook.com/pages/Emra-Com.

  Leer más


 • 
 • Meda Dot´Afrohem

  Leer más


 • 
 • Meda - U kan qka u kan (Official Song)

  Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip.

  Leer más


 • 
 • Meda - Ah dashni (Official Video HD)

  Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip.

  Leer más


 • 
 • 09 Ylli Demaj - U Largove, U Largova 2013

  Leer más


 • 
 • Meda - Perqafom

  Leer más


 • 
 • meda Ah dashnia live .

  U largova u largova Po me zemër kurr s'të harrova. Ref:2 x Ah dashni, dashni e vjetër S't kisha lan n'dor dikujt tjetër Edhe pse te lash dikur Me t'harru nuk ...

  Leer más


 • 
 • Emir - Ti shkove

  https://www.facebook.com/emir.nexhipi https://instagram.com/emirnexhipi/

  Leer más


 • 
 • Se di pse u largove 2017

  Se di pse u largove 2017 keng dasmash valle dasmash meda...

  Leer más


 • 
 • Duli- U fejove

  https://www.facebook.com/DuliOfficial.

  Leer más


 • 
 • Flora Gashi - U mashtrova

  Flora Gashi Facebook: https://www.facebook.com/FloraGashiOfficial All Rights Reserved.

  Leer más


 • 
 • Mentor Kurtishi Gabimishtë u takuam Gabimishtë u takuam 2000

  Leer más


 • 
 • KUJTA-u largova.wmv

  Leer más


 • 
 • Mentor Kurtishi - Pse me harrove (Official Song)

  Facebook: https://www.facebook.com/emracomofficial.

  Leer más


 • 
 • Pse moj jet ti me denove -Me Tekst

  Të deshta si rinin, të adhurova si perendin, dhe metej u dashuruam, por të tjeret na penguan (2x). Pse moj jet ti me denove, nga dashnorja me largove. Ju e thyt ...

  Leer más


 • 
 • Mentor Kurtishi Pse u Largove

  https://www.facebook.com/pages/Emra-Com.

  Leer más


 • 
 • Mihrije Braha - Zemra me plasi (Official Video HD)

  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.

  Leer más


 • 
 • Hysi - U largova

  https://www.facebook.com/ProduksioniMuzikorArdi?fref=ts.

  Leer más


 • 
 • Mentor Kurtishi - Pasha zotin (Official Video HD)

  Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Artist booking? booking@acromax.de.

  Leer más


 • 
 • Aida Doci - Ne po ndahemi

  Onima Media: https://fb.com/OnimaNetwork © http://onima.co.

  Leer más


 • 
 • Vissy - Dashuria Ime 2016

  Produced by : Vissy Music : Vissy Lyrics : Vissy - Facebook : https://facebook.com/wissykobediu - Fan Page : https://www.facebook.com/itsvissy - Instagram ...

  Leer más


 • 
 • Dafina Dauti - Pse po ik prej meje (Official Video HD)

  Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Videoklipi realizuar nga Vissound Media (http://www.youtube.com/user/VISTRACID)

  Leer más


 • 
 • Meda Pse u ndame

  https://www.facebook.com/pages/Emra-Com.

  Leer más


 • 
 • Meda - Hajt se t'vjen prej Zotit (Official Video HD)

  Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Prezantuar nga Emracom.

  Leer más


 • 
 • HETEM MATOSHI-LIVE HAJDE ME MU ,U LARGOVE U LARGOVA

  Leer más


 • 
 • U MARTOVA SHUME GABOVA

  U MARTOVA SHUM GABOVA.SE NUK E DU PERSONI QE JUM MATO DHE KUR SKO ME DESHT.E DUA VETEM NI PERSON DER SA TE VDES.

  Leer más


 • 
 • Nura - U largove (Official Video HD)

  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.

  Leer más


 • 
 • sonte dua me u pi

  sonte dua me u pi.

  Leer más


 • 
 • Mentor Kurtishi Gabimisht u takuam (Official Video)

  https://www.facebook.com/pages/Emra-Com.

  Leer más